• 0212 591 03 01
  • info@sansaletiket.com

Hakkımızda

Temel prensiplerinden yeni yaklaşımlara kadar uzanan,geniş perspektifle ve uzman kadrosuyla Şansal Etiket ve Matbaa sizlerin bize olan güveninin devamlılığı ve daha iyi hizmet verebilmek için yoğun temposuyla çalışmalarına devam etmektedir. 

Dünden bugüne emin adımlarla ilerleyen Şansal Etiket 1971 yılında sektöre ilk adımını atmıştır.1997 yılında kurumsallaşma çalışmalarını sürdürerek ve yeni neslin katılımları ile hızlı bir büyüme katetmiştir. 
Gıda ,İçecek ,Kozmetik ,Plastik ,Kimya ve Elektronik hedef kitlesini baz alan fabrikamız Avcılarda 1400m2 kapalı alana sahiptir. 

Son teknolojiler ile donatılan imalatımızda 6 renk UV Letterpress, 4 renk UV serigraf,Sıcak Yaldız ve Gofraj baskı yapabilme özelliğine sahiptir.Makinelerimiz yılda 4.000.000 m2 etiket üretimi yapmaktadır.Ayrıca matbaa bölümümüzde broşür,afiş,kutu,plastik alanında her türlü ürünü,gramajı istenen şekilde UV-Ofset baskı tekniği kullanarak sizlere bu alanda da yardımcı olmaktadır. 

Kalite Yönetimi
Amacımız müşterilerimizin, çalışanlarımızın, tedarikçilerimizin, çevre ve toplum için çalışmalarımızı, en etkin ve verimli sürdürmeki sürekli iyileştirme faaliyetlerini gerçekleştirerek rekabet avantajı elde etmek ve vizyonumuza ulaşmaktır. 

Vizyonumuz
Hizmet ve ürün kalitesiyle müşterilerimizin birinci tercihi olmak
Türkiye merkezli uluslararası etiket ve ambalaj şirketi olmak

Misyonumuz
Faaliyette bulunduğumuz sektörlerde bireye ve topluma saygılı hukuka ekonomik ve ahlaki ilkelere bağlı sağlık emniyet ve çevreye duyarlı olarak Şansal müşterileri ve çalışanlarının beklentilerini en üst seviyede karşılamak.    

Değerlerimiz
Müşteri odaklı
Dürüst ve şeffaf
Yenilikçi
Yaratıcı
Takım çalışmasına inanan
Çalışanlarını sürekli geliştiren
Çevre ve topluma duyarlı
Dinamik

Kalite politikamız
Faaliyette bulunduğumuz tüm alanlarda tam müşteri memnuniyetini sağlamak ve beklentilerini karşılamaya yönelik kaynaklarımızı etkin yönetmeyi, hizmet kalitemizin sürekli iyileştirilmesi amacıyla tüm çalışanlarımızın gelişimini ve katılımı desteklemeyi, şansal değerlerine, çevreye ve topluma saygı bilinci içersinde ülke ekonomisine katkıda bulunmayı,
Taahhüt ediyoruz.